Instrumenty B.C. Rich dostępne już w W-Music Distribution!

Tak jak zapowiadaliśmy na początku roku, firma W-Music Distribution przejęła dystrybucję marki B.C. Rich na Niemcy, Austrię, Szwajcarię, Benelux, Polskę, Republikę Czeską, Słowację, Danię, Szwecję, Norwegię, Litwę, Łotwę oraz Estonię. Wreszcie, wszystkie gitary, basy, futerały i pokrowce są dostępne!

„Zaprojektowane przez shrederów – dla shrederów“ – to motto firmy. Te kilka słów, realizowane jest przez markę B.C. Rich z całym zaangażowaniem. Liczy się jak najlepszej jakości instrument, zbudowany pod kątem gatunków Rock, Hard’n’Heavy-Rock oraz Metal, a wszystko to w rozsądnej cenie. W tych instrumentach nie tylko słychać z czego są zrobione, wysoką jakość tych gitar widać już na pierwszy rzut oka – to pewne! Instrumenty w nowej odsłonie reprezentują założenie „Best-Of 50 Years“, każdy z modeli marki został tu odświeżony i wyniesiony na piedestał – nowe instrumenty produkowane są w Korei. Trzy główne serie jakie znajdziemy w ofercie marki to: Legacy, Extreme, Prophecy. Nowe gitary B.C. Rich posiadają liczne opcje, a wszystkie instrumenty znajdziemy w rożnych konfiguracjach drewna, wykończeń, osprzętu czy pickupów.

Na największą uwagę zasługuje Shredzilla, jako najświeższy model w całej ofercie. Znajdziemy tu aż 25 wariantów tego instrumentu. Co wszystkie modele Shredzilla mają wspólnego? Jest to rewelacyjny gryf, czyli specjalnie zaprojektowana przez B.C. Rich konstrukcja neck-through-design, z ultrawąskim profilem typu „high-speed”, jak i głębokie wcięcia cutaway w korpusie. Instrument dostępny jest z trzema wersjami mostka: stałym mostem Hipshot, systemem Floyd Rose Tremolo, a także mostkiem Evertune. Jeśli 6 strun to za mało – mamy też modele 7- i 8-strunowe. Sugerowana cena detaliczna to od 7217 PLN, do 8045 PLN, wliczając VAT.