Pianina (Wrocław)

http://pianina.wroclaw.pl/

Jesteśmy grupą muzyków, inżynierów dźwięku i miłośników muzyki, pasjonujących się całym sprzętem muzycznym i zawsze gotowych do pomocy. Wnosimy nasze niemal 25 letnie doświadczenie do pracy każdego dnia oferując produkty, usługi i fachowe doradztwo, które pozwala naszym klientom dokonać właściwego wyboru.

Cel, jaki od początku działania przyświeca naszej firmie, jest prosty i czytelny – jak najlepiej zaspokajać potrzeby klientów i dostosować się do ich preferencji, stopnia wiedzy i zaawansowania, oferując szeroką gamę produktów w najlepszych cenach w połączeniu z rzetelnym doradztwem i własnym serwisem po sprzedaży. To właśnie dlatego oferta w Muzyczny.pl jest systematycznie poszerzana.

Z chęci zaprezentowania jak największej liczby instrumentów stworzyliśmy dla Państwa specjalne miejsce – salon pianin i fortepianów w podwrocławskiej miejscowości Błonie. Można tu w spokoju porozmawiać oraz pooglądać i ograć instrumenty. Jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji – zapraszamy do odwiedzania naszego salonu.