Sklep muzyczny Music Center

Początek wszystkiego to 2002 rok, grupa znajomych, miłość do muzyki, fascynacja dźwiękiem i technikami jego wytwarzania…

Po kilku latach aktywnego działania na szeroko rozumianej płaszczyźnie rynku muzycznego, organizacji koncertów, koncertowania, pracy w handlu instrumentami muzycznymi nadszedł taki moment, kiedy zdaliśmy sobie sprawę, że to za mało. Dużo energii, pomysłów, głód wyzwania i nowego… W takim stanie albo popada się w apatię, albo dokonuje rzeczy szalonych. Wybraliśmy to drugie.

W okresie rynkowej bessy, świadomi ryzyka ale jednocześnie przekonani o potrzebie stworzenia miejsca jakiego sami jako muzycy od dawna potrzebowaliśmy, zrobiliśmy ten kolejny krok… Powstało Music Center w Kaliszu. W naszym wyobrażeniu, miało być to miejsce, które nie będzie kojarzone tylko z kolejna bezosobowa, „wydawalnią” towaru. Przecież asortyment którym dysponujemy to coś wyjątkowego. Za jego pośrednictwem zaspokajamy pasje setek młodych ludzi, dajemy w ręce muzyków narzędzie, które bierze udział w procesie tworzenia sztuki…

Udało nam się. Czy to nieskromne? To zdanie naszych klientów. Pozwoliliście nam rozwinąć skrzydła. W okresie kilku lat nasza firma przeobraziła się w nowoczesną sieć sprzedaży. Na chwilę obecną dysponujemy dwoma sklepami stacjonarnymi i niezależnym sklepem internetowym.

Ale jedno się nie zmieniło. Za każdym razem kiedy piszecie do nas maila lub dzwonicie, możecie mieć świadomość, że po drugiej stronie medium jest osoba, która wie czego potrzebujecie i dla której muzyka jest równie ważna jak dla Was..