SpiewnikGitarowy.pl

http://www.spiewnikgitarowy.pl/

PORADNIK DLA GITARZYSTÓW | Jak grać na gitarze. Technika gry, sprzęt, wzmacniacze i efekty, porady, ciekawostki dla muzyków. Śpiewnik gitarowy zawiera chwyty na gitarę i tabulatury gitarowe do ponad 30tyś rockowych piosenek, polskich i zagranicznych. Chwyty gitarowe przypisane są do tekstów tak aby nawet początkujący giatrzysta nie miał z nimi problemów.

Spiewnik to chwyty gitarowe i tabulatury na gitare. Największy polski rockowy śpiewnik gitarowy przeznaczony jest zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych gitarzystów. Akordy gitarowe, chwyty barowe zamieszczone są wraz z tabulaturami gitarowymi, tonacją i tekstem piosenki w celu ułatwienia gry na gitarze. Nauka gry na gitarze nie jest trudna jesli masz odpowiednie materiały! Dołącz do nas!

Tabulatury na gitare to najpopularniejsze obok chwytow gitarowych metody nauki gry na gitarze. Serwis Tabulatury.org posiada taby z 25 krajów świata w tym ponad 20tyś tabulatur gitarowych w kategorii Polski Śpiewnik Rockowy! Jeśli jesteś autorem tabulatury napisz do nas a my zamieścimy ją w zasobach naszego śpeiwnika gitarowego. Pamiętaj o umieszczeniu informacji o strojeniu i progu na gryfie, możesz również zamieszczać oznaczenia technik gitarowych.

Śpiewnik gitarowy zawiera chwyty na gitarę i tabulatury gitarowe do ponad 30tyś rockowych piosenek, polskich i zagranicznych. Chwyty gitarowe przypisane są do tekstów tak aby nawet początkujący giatrzysta nie miał z nimi problemów. Chwyty na gitarze przedstawione są na gryfie gitary tak aby gitarzysta dokładnie wiedział jak złapać poprawnie dany chwyt gitarowy. Dla gitarzystów przygotowaliśmy również serię artykułów i warsztatów gitarowych gdzie każdy może ćwiczyć w domu rozgrzewki i drabinki.