Teoria muzyki

http://powsciagliwy-blog-muzyczny.blogspot.com/

Blog traktujący o teorii muzyki, technice gry i czytaniu nut. Treści kierujemy zarówno do początkujących adeptów muzyki jak i zaawansowanych. Jeśli jesteś początkującym muzykiem i nie wiesz od czego zacząć lub też chciałbyś poszerzyć swoją dotychczasową wiedzę, ten blog jest właśnie dla Ciebie. Tłumaczymy dokładnie i jasno, mając na względzie różnorodność wiekową naszych czytelników.

Staramy się przejrzyście opisywać i pokazywać wszystkie poszczególne działy związane z teorią muzyki. Całość podpierana łatwo przyswajalnymi przykładami oraz ilustracjami, pozwalającymi lepiej zrozumieć omawiany temat. W razie jakichkolwiek wątpliwości czy pytań jesteśmy zawsze do dyspozycji. Możecie wysyłać do nas maile bez obaw o niekończące się czekanie na odpowiedź, a także prośby i sugestie, w których opiszecie na jaki temat według Was mogłyby być kolejne posty.

Mamy nadzieję, że pomożemy choć niektórym z Was zgłębić tajemnice muzyki i, kto wie, może kiedyś udzielając wywiadu wspomnicie o swoich początkach, które miały miejsce właśnie tu, na Powściągliwym Blogu Muzycznym.