NEOM USB – nowość z sE Electronics

W ofercie mikrofonów marki sE Electronics pojawił się nowy mikrofon NEOM USB. To jedyny mikrofon USB w swojej klasie, który może pochwalić się niezwykle niską latencją i pokrętłem z maksymalnym zakresem wzmocnienia wynoszącym 11!
NEOM USB jest kardioidalnym mikrofonem pojemnościowym USB typu plug-and-play, przeznaczonym dla twórców treści, streamerów, podcasterów i muzyków.
Mikrofon rejestruje czysty dźwięk wysokiej rozdzielczości, bez zbędnych odbić z pomieszczenia, dzięki czemu można nim nagrywać na żywo w dowolnym miejscu i czasie.
Współpracuje z urządzeniami stacjonarnymi i mobilnymi z systemem Mac, Windows, iOS, a także z niestandardowym sterownikiem ASIO dla dodatkowej kontroli w systemach Windows oraz Android.

NEOM USB umożliwia usprawnioną kontrolę nad monitoringiem audio dzięki dwóm oddzielnym pokrętłom do zwiększania lub zmniejszania głośności słuchawek, mikrofonu i poziomu odtwarzania niezależnie od siebie.

Jako wszechstronny towarzysz podróży, NEOM USB wyposażony jest w solidną, metalową podstawkę i jest kompatybilny z profesjonalnym sprzętem studyjnym dzięki uniwersalnemu trzonkowi mikrofonowemu oraz klipsowi.
„Absolutnie kocham jakość i łatwość użycia mikrofonu NEOM USB. Jak niesamowite jest posiadanie tego potężnego narzędzia, które podłącza się tak łatwo bez interfejsu, z tak wysokiej jakości możliwościami nagrywania!”
-Tina Guo – nominowana do nagrody Grammy wiolonczelistka i kompozytorka, Sony Artist/Hans Zimmer
Po prostu podłącz i twórz, nagrywaj lub nagrywaj w dowolnym miejscu i czasie – i zabrzmij jak profesjonalista!