Szkoła perkusyjna Beatit Drum School zaprasza do współpracy

http://drumschool.beatit.tv/

Szkołę Beatit Drum School tworzą ludzie pełni pasji do rytmu i perkusji. Prowadzą ją czynni zawodowo perkusiści, nagrywający płyty i występujący na największych polskich scenach. Wiedzą oni na czym polega praca nad opanowaniem teorii i techniki perkusyjnej i potrafią tą wiedzę przekazać innym.
W szkole udzielane są lekcje gry na perkusji oraz instrumentach perkusyjnych na wszystkich poziomach zaawansowania. Do wyboru są zajęcia indywidualne i grupowe przeznaczone zarówno dla klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. Tutaj mile widziani są rodzice maluchów, pragnący, żeby ich pociechy zaznajomiły się z podstawami rytmiki, rytmu i gry na instrumentach perkusyjnych. Jest to też odpowiedni adres dla rodziców starszych dzieci i nastolatków, które same zapragnęły poznać tajniki perkusji. Oferta Beatit Drum School skierowana jest również do przedstawicieli instytucji takich jak: przedszkola, szkoły, ośrodki wychowawcze, organizacje pozarządowe, domy pomocy społecznej i ośrodki kultury. Ponieważ szkoła prowadzi również zajęcia perkusyjne o walorach terapeutycznych dla dzieci autystycznych, dotkniętych zespołem Downa, trudnej młodzieży, osób niepełnosprawnych oraz ludzi starszych.

Lekcje gry na perkusji i instrumentach perkusyjnych prowadzone są zarówno w siedzibie firmy, jak i u Klienta (na terenie aglomeracji poznańskiej), przy użyciu własnego sprzętu. Każda lekcja jest nagrywana w formie materiału audiowizualnego i przekazywana uczniowi. Dzięki temu Klient otrzymuje na nośniku „notatki” z lekcji do których może w każdej chwili zajrzeć.
Dla zainteresowanych nauką gry na perkusji i instrumentach perkusyjnych, którzy mieszkają daleko od Poznania, szkoła prowadzi lekcje online za pomocą komunikatora Skype.

Zajęcia z dziećmi wyglądają trochę inaczej, niż z młodzieżą. Najmłodsi uczniowie poznają rytm poprzez zabawę na małych instrumentach perkusyjnych, takich jak: dzwonki, grzechotki, tamburyna, cajony, djembe, conga, bongosy oraz mała perkusja. Tego typu zajęcia świetnie sprawdzają się np. w przedszkolach, gdzie dzieci podczas wspólnej zabawy mogą się ze sobą integrować. Nauczyciele Beatit Drum School mają już duże doświadczenie w organizowaniu tego typu zajęć.
Jeśli chodzi o naukę starszych dzieci i młodzieży, program szkoły skupia się już na wiedzy muzycznej – zarówno teoretycznej, jak i praktycznej.

Drum School zajmuje się także organizacją warsztatów prowadzonych przez znanych perkusistów i perkusjonistów. Uczestnictwo w takich wydarzeniach jest ważnym elementem procesu zgłębiania tajników gry na perkusji i instrumentach perkusyjnych.

Koncert z udziałem uczniów jest ważnym czynnikiem mobilizującym adeptów sztuki perkusyjnej do pracy. Beatit Drum School planuje organizować takie imprezy dwukrotnie w ciągu roku, podczas których Klienci – mali i duzi, będą mieli możliwość wystąpienia przed publicznością.

Uczniowie, którzy chcieliby połączyć naukę rytmu i perkusji z językiem angielskim, również mają taką możliwość, ponieważ w szeregach szkoły znajduje się doświadczony nauczyciel tego języka, a zarazem nauczyciel perkusji.

Beatit Drum School to najlepszy adres dla wszystkich zainteresowanych nauką gry na perkusji i instrumentach perkusyjnych.