Pomysł na prezent dla muzyka

Wybór prezentu na urodziny, Święta lub inne okazje to nie lada wyzwanie. Zwłaszcza, jeśli ktoś już wszystko ma, a jego zainteresowania sprowadzają się tylko do muzyki. W tym przypadku należy wykazać się szczególną kreatywnością i wyczuciem, bo przecież twórcy poszczególnych typów muzyki znacznie się od siebie różnią. Inną osobowość ma gitarzysta grający w zespole, a inną DJ miksujący w klubie czy w plenerze. Poniżej przygotowaliśmy dla Was zestawienie kilku bardzo muzycznych produktów, które są istnymi perełkami i na pewno spodobają się obdarowanemu interesującemu się muzyką.

Prawdziwa gratka dla początkującego DJ
Profesjonalne konsole DJ nie należą do najtańszych sprzętów i tylko profesjonaliści mogą sobie pozwolić na taki zakup. Na szczęście pewne mądre głowy wpadły na pomysł stworzenia Mini Mixera do Smartfonów, który jest zdecydowanie mniejszych gabarytów niż klasyczna konsola i co najważniejsze, w o wiele niższej cenie! Jak to działa? Podłączasz do niego dwa smartfony z grającą muzyką i świat klubowej muzyki należy do Ciebie!

Śmieszny kubek na prezent w kształcie głośnika
Jeśli wydaje Ci się, że widziałeś już wszystkie możliwe formy i wzory kubków do picia, to uwierz, że jesteś w błędzie. Głośnikowego kubka na pewno jeszcze nie znasz! Jak sama nazwa wskazuje kubek na prezent jest w kształcie… głośnika! I to nie byle jakiego, bo dużego i potężnego głośnika używanego podczas większych imprez. Ma nadrukowane także przyciski i regulatory, jak na prawdziwy głośnik przystało. To, co go zdecydowanie odróżnia od typowych kubków to kształt nie okrągły, ale w kształcie sześcianu! Dzięki sporych rozmiarów uchwytowi wygodnie trzyma się go w artystycznej dłoni, a kawa z niego smakuje zdecydowanie lepiej.

Łyżeczki Gitarzysty
Jak wygląda łyżeczka na pewno nie trzeba nikomu mówić. Przywykliśmy do jej typowego zaokrąglonego kształtu z uchwytem, może w porywach szaleństwa nadrukowano na nim jakiś wzorek. A przecież łyżeczka wcale nie zawsze musi wyglądać tak samo, bo może być w kształcie… gitary elektrycznej! Tak, dokładnie! Łyżeczki Gitarzysty, o których chcemy Wam powiedzieć to najbardziej nietypowe łyżeczki, jakie widzieliśmy! Jak, już wcześniej napisaliśmy, wyglądem łudząco przypominają gitarę elektryczną z delikatnym wgłębieniem, bo to przecież łyżka. W opakowaniu znajdziecie 3 sztuki, a każda w innym kolorze: srebrna, czarna oraz wielokolorowa. Wyglądają naprawdę imponująco i będą świetnym pomysłem na prezent dla mężczyzny (https://www.toys4boys.pl/3-prezent-dla-niego).

Nietypowe podkładki w muzycznym klimacie
Podkładki pod kubki raczej nie kojarzą nam się z muzyką, ale nudnymi kwadratami czy też kółkami z nijakim wzorem. Muzyczne podkładki to zupełne przeciwieństwo tych, które masz w domu. Są one bowiem w kształcie kostki do gry na klasycznej gitarze! Do tego wykonane zostały z drewna, aby jeszcze bardziej oddać ten klimat. Gitarowe podkładki sprawią, że każdy napój nabierze muzycznych klimatów, a goście będą zaskoczeni oryginalnymi podstawkami.